قیمت خرید آرد گندم سبوس دار تبریز

از مهم ترین نیاز کشور که البته در جهان نیز از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد آرد گندم می باشد و قیمت آن به عوامل متعددی بستگی دارد.

امروزه در جهان جنگ با اسلحه و تفنگ نیست بلکه جنگ کشورهای ستیزه جو امروز بر سر منابع طبیعی و مواد غذایی است اتفاقاتی که در سالها اخیر و هنچنین در حال حاضر در جهان در حال رخ دادن است شاهد بر این مدعا می باشد همین طور اگر مروی بر جنگ روسیه با اوکراین که در چند ماه گذشته خبر آن صدر شبکه های خبری بود کشورهای اروپایی با مشکلات زیادی در رابطه با تامین مواد غذایی موجه نمود.

کشور اوکراین تولید کننده غلات در دنیا نظیر جو دوسر پرک می باشد به همین جهت روسیه گزینه مناسبی برای فشار به مخالفین که در اروپا و امریکا هستند انتخاب کرده است، قیمت آرد گندم در این کشورها بالا می باشد.

جالب است بدانید که چین در بهبوهه این جنگ مقدار زیادی گندم را خریداری و ذخیره کرده است در سایر کشورهای منطقه نیز شما فروشگاه با کمبود مواد غذایی روبرو شدند و قیمت نان و گندم بسیار افزایش یافت.

هدف از این مطلب گفتگوی سیاسی نیست بلکه می خواهیم در مورد جایگاه آرد گندم صحبت نماییم و بدانیم که این ماده غذایی در جهان از چه اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد.

آرد گندم تبریز

در این روزها تولیدکنندگان کارخانه واقع در تبریز که مشغول به فعالیت در زمینه تولید آرد گندم و آرد سوخاری رنگی مرغوب هستند، محصولات خود را با بهترین کیفیت بسته بندی نموده و آنها را به سراسر کشور عرضه می کنند.

دانه های گندم از سه قسمت سبوس، آندوسپرم و جوانه تشکیل شده است که پوسته خارجی آن سبوس نام دارد که حاوی آنتی اکسیدان، ویتامین B و فیبر است.

جالب است بدانید برای تهیه آرد سفید فقط از آندوسپرم استفاده می کنند اما برای تولید آرد کامل از هر 3 مورد آندوسپرم، سبوس و جوانه بهره می گیرند که این آرد بر خلاف آرد سفید بافتی خوش طعم تر و مغذی تر دارد.

برخی از افراد ممکن است به گلوتن آلرژی داشته باشند بنابرای به هیچ وجه نباید از غلاتی که دارای گلوتن هستند استفاده نمایند چرا که بیماریهای را به دنبال خواهد داشت، خرید آرد گندم تبریز به روش های متفاوتی انجام پذیر می باشد.

کسانی که از بیماری روده رنج می برند نباید از آرد گندم استفاده نمایند زیرا این محصول فیبر موجود در مواد غذایی که مصرف کردید از بین می برد و سبب بروز التهاب در روده می گردد.

اگر به دنبال آرد با کیفیت با درجه گلوتن متفاوت هستید و نمی دانید آنها را از کجا تهیه کنید، ما به شما پیشنهاد می نماییم فقط یک بار از مجموعه ما خرید نمایید و ما این اطمینان خاطر را به شما می دهیم که مشتری ثابت ما خواهید شد.

آرد گندم سبوس دار

یکی از ویژگیهای عمده ای که می توان برای آرد گندم سبوس دار قائل بود، شباهت فراوان آن با گیاه جو می باشد که از این نظر دربردارنده میزان فراوانی ویتامین در خود بوده و مزایای قابل توجهی را به خود اختصاص داده است که در ذیل به آنها اشاره می نماییم تا شما نیز بتوانید بهره گیری لازمی از آن نمایید.

یکی از خواص کاربردی و درمانی که آرد گندم سبوس دار دارا می باشد، برطرف نمودن و ممانعت از بیماریهای گوارشی بوده که می تواند یبوست را نیز درمان نماید.

در واقع آرد گندم سبوس دار با برخوردار بودن از فیبر مناسب و قابل توجهی توانسته است میزان قند خون را کنترل نماید.

یکی از ویژگیهای قابل ذکر آرد گندم سبوس دار و سبوس برنج قهوه ای این است که با برخوردار بودن از اسید فولیک سلامتی کامل را برای بانوان باردار به همراه آورده و آنان را از انرژی لازم بهره مند می سازد.

شایان ذکر است آرد گندم سبوس دار از خواص ضد سرطانی برخوردار بوده و شما را در برابر رشد سلولهای سرطانی محافظت می نماید.

نوع دیگری از آرد گندم وجود دارد که با نام بدون گلوتن شناخته شده و مزایای بسیاری را دارد که در ادامه قابل بیان است.