پزشکی که با استفاده از تجهیزات پزشکی یاسوج مرده ها را زنده می کند

بیمارستان‌ها یا مؤسسات پزشکی بزرگ و متوسط، الزامات سخت‌گیرانه‌ای برای مدیریت کل فرآیند دارایی‌های تجهیزات پزشکی یاسوج مختلف، به‌ویژه برای مدیریت، نگهداری و نظارت بر تجهیزات پزشکی بالینی بزرگ دارند. بخش مدیریت و بخش کاربری نیاز به دانستن بسیاری از اطلاعات تجهیزات از ابتدای نمایش تدارکات از جمله اصل و عملکرد تجهیزات، صحنه ها و ابعاد مناسب دارند.

سیستم مدیریت باید این اطلاعات را از ابتدا جمع آوری و ثبت کند تا به مدیران کمک کند از آن در برنامه های تدارکات، ترتیب تدارکات، نصب و راه اندازی، نگهداری و تجزیه و تحلیل سود استفاده کنند.

بخش کنترل حسی و بخش اورژانس می توانند وضعیت عملکرد و نگهداری تجهیزات و توزیع دارایی ها را برای اولین بار درک کنند و به سرعت و با دقت وضعیت عملکرد و نگهداری تجهیزات را درک کنند تا ارزیابی کنند که آیا تجهیزات باعث آسیب به بیماران و اپراتورها می شود یا خیر.

یا اینکه آیا خطر عفونت وجود دارد. کارکنان بخش باید توزیع تجهیزات کلیدی امداد و نجات را درک کنند، بتوانند مکان دقیق تجهیزات کمک های اولیه را درک کنند، و منطقی بودن چیدمان و راحتی دسترسی را تجزیه و تحلیل و در نظر بگیرند.

وضعیت تعمیر و نگهداری، کیفیت خدمات، وضعیت دارایی و اطلاعات مکان در سیستم مدیریت تجهیزات می‌تواند به بخش‌های مدیریت و استفاده از بخش‌ها برای ارائه سریع پیشنهادات اصلاح و بهینه‌سازی، رفع نیازهای بالینی و تضمین کیفیت و ایمنی پزشکی کمک کند.

مدیریت تجهیزات پزشکی شامل کل فرآیند تهیه، تحویل، پذیرش، ذخیره سازی، ثبت، استفاده، نگهداری روزانه و اسقاط تجهیزات است. این یک فرآیند پیچیده است و مشکلات مختلفی به طور اجتناب ناپذیری در فرآیند مدیریت رخ می دهد.

موقعیت یابی تجهیزات، ردیابی، نگهداری، تجزیه و تحلیل و پرس و جو . تقاضای کاربر سیستم توصیه خدمات نگهداری تجهیزات پزشکی حل مشکل عیب است و سیستم باید در نهایت راه حلی ارائه دهد. علاوه بر این، پارامترهای مختلف خطای سیستم ماهیت حرفه ای دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.